Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Berušky z marcipánu - ženich a nevěsta - a také celý dortBerušky z marcipánu - ženich a nevěsta - a také celý dort

Na svatební dort jsem si předchystala "beruščí" figurky nevěsty a ženicha  z marcipánu. Než je ale dám na dort - ten bude příští týden ve svatebních dortech - rozhodla jsem se vyfotit pouze figurky a dát je sem jako samostatnou položku. Figurky mají výšku cca 11 cm. 

Takže týden se s týdnem sešel a celý dort je hotový. Ve svatebních dortech jsem přidala jenom jednu jeho fotku pro přehled, tady jsem těch fotek dala více, ať je na co koukat.

Berušky 01

Berušky 01

Berušky 02

Berušky 02

Berušky 03

Berušky 03

Berušky 04

Berušky 04

Berušky 05

Berušky 05

Dort svatební s loďkou 01

Dort svatební s loďkou 01

Dort svatební s loďkou 02

Dort svatební s loďkou 02

Dort svatební s loďkou 03

Dort svatební s loďkou 03