Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

BeruškaBeruška

No, nevím - Ferdovi by se asi zrovna moc nelíbila (je trochu tlustější, než ta jeho), ale dětem se líbí a chutná, takže jsem jich dělala již několik. Jo - a podle Terezky byly stejně nejlepší ty (marcipánové) nožičky. :-)))

Beruška 1a

Beruška 1a

Beruška 1b

Beruška 1b

Beruška 1c

Beruška 1c

Beruška 2

Beruška 2

Beruška 3

Beruška 3

Beruška černoška 1

Beruška černoška 1

Beruška černoška 2

Beruška černoška 2

Beruška 4a

Beruška 4a

Beruška 4b

Beruška 4b

Beruška 4c

Beruška 4c

Beruška 4d - letecký snímek :)))

Beruška 4d - letecký snímek :)))

Beruška 5a

Beruška 5a

Beruška 5b

Beruška 5b