Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Medvědi - klasika i 2,5D člili plastický ...Medvědi - klasika i 2,5D člili plastický ...

Tak jsem stvořila medvěda z nové formy, je plastický (dalo by se říci 2,5D), jeho rozměry jsou 28 x 18 cm a váží cca 1,25 kg. A protože se líbí, bude zřejmě přibývat v dalších různých provedeních.

Po dlouhé době jsem pekla medvěda klasického tvaru z formy, kterou jsem měla mezi prvními, ale doposud jsem neměla žádnou fotku ...  Takže až teprve teď - a navíc je snad "zajímavý" tím, že je to bezlepkový dort.

Medvídek malý 01

Medvídek malý 01

Medvídek malý 02

Medvídek malý 02

Medvědice 01

Medvědice 01

Medvědice 02

Medvědice 02

Medvídek v jeansech 01

Medvídek v jeansech 01

Medvídek v jeansech 02

Medvídek v jeansech 02

U medvídků jsou asi jeansy DOST oblíbené ...

U medvídků jsou asi jeansy DOST oblíbené ...

Medvěd - bezlepkový dort

Medvěd - bezlepkový dort

Medvědí dvojčata 1a

Medvědí dvojčata 1a

Medvědí dvojčata 1b

Medvědí dvojčata 1b