Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

:-) Zjistila jsem, že je jednodušší přidat jen pár fotek, ale o to častěji. Takže dnes tady máme pár mých dalších pokusů. Jsou to tyto starší: další kabelka, myška Minnie (tentokrát jsou to identická myší dvojčata), kniha zavřená a protože se chytil, tak i další kufřík s penězi. Novinkou je pes bígl.

 

:-) Všem mým příznivcům se moc omlouvám, za velmi dlouhou absenci nových příspěvků. Ale nyní je vše napraveno a vy se můžete podívat na nové fotečky. Ze staronových dortů jsem přidala: 3x srdce, ovečku Timmy, berušku, hranatý dort, čtyři kulaté dorty včetně dortu k otevírání řeky Olše a dortu se sestřičkou, 2x fotbalové hřiště včetně balonu a fotbalisty, jurský park, třídní knihu, krtečka s kamarády, dort s medvídky, medvídka Pů, minecraft, motýla, 2x myšku Minnie, tučňáka Pingu i s rodinou, dvojici na pláži, dort s koníkem, dort se Spongebobem a jeho kamarády, stonožku, svatební třípatrový dort s kalami, dort se Šmouly, tenisový kurt a dort s vláčkem. A teď novinky: injekční stříkačka, kufřík plný peněz, dort s motivem Iron Maiden, šperkovnice, dorty s pavoukem, se šášulou, se želvou, s foťákem, s morčetem a se zedníkem, se znakem MFK Karviná, nafukovací Anča, podložka pro kančí hlavu, Škoda 100, tank, mistr Yoda, autíčko Francesco, Kavalír King Charles španěl, francouzský buldoček a kočka.

 

:-) Tak tady máme pár dalších fotek. Udělala jsem dort ve tvaru hradu s rytířem a drakem, kopačky i s nohama, dort s příšerkou Monster High. Další je třípatrový svatební dort se dvěma srdci, to vše zdobené oranžovými kalami, třípatrový bíločervený hranatý dort ke čtyřicítce a nakonec po delší době další postel se ženichem a nevěstou.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Dorty pro kluky a holkyDorty pro kluky a holky

Dětských dortů je nepřeberné množství a to ať už klasických tvarů a zdobení až po tzv. 3D dorty podle různých námětů. Dorty mohou být zdobeny různými mtivy a figurkami, nebo také samotné dorty mohou být ve tvaru takřka čehokoliv. Pokud zde nenaleznete dort, který by se Vám líbil, můžete mi zaslat Váš návrh a já posoudím, zda-li bych byla shopna takový dort vyrobit.  A schopna jsem skoro všeho ...   :-)))