Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-) Tak tady máme pár dalších fotek. Udělala jsem dort ve tvaru hradu s rytířem a drakem, kopačky i s nohama, dort s příšerkou Monster High. Další je třípatrový svatební dort se dvěma srdci, to vše zdobené oranžovými kalami, třípatrový bíločervený hranatý dort ke čtyřicítce a nakonec po delší době další postel se ženichem a nevěstou.

 

:-) Tak tady mám další příspěvky. Staronové dorty: kabriolet, hokejové hřiště, kabelka, kapr, dort s krokodýlem a autíčkem, kulatý dort s hodinkami a polokoulí, dort s panenkou, dort se žirafou, kytici, hlavu NO a další hlavu psapečené sele, srdce pro babičku a dědečka, dort se šmouly a dort s teletubies. A taky něco nového: pečený bůček, dort ala furby, kopací míč s fotbalistou, dort ve tvaru lva a dva svatební dorty - bílý hranato-kulatý dvoupatrák a třípatrový kulatý dort s polokoulí, srdíčky a růžemi.

 

:-) Po delší odmlce zase pár nových fotek. Po delší době jsem opět dělala něco se starší klasiky - srdce, knihu, číši, 2 hranaté dorty, prsa, kabelky obyčejné i kabelku Adidas, jurský park a taky Spongeboba i s jeho kamarády.. Ale mám tady i úplně nové dorty - Homera Simpsona, víly Winx, Teletubies, Carcassonne, dort se šášulou, Minecraft a šnečka.

 

:-) Další nadílka: přidala jsem další fotečky - krávu, znak Baníkufotbalové hřiště, krokodýla, dort s tučňáky, s autíčky, se šmouly a s panenkou. Jako novinky zde jsou dva dorty - mobil a Angry Birds.

 

:-) Něco málo jsem zase upekla, takže tady to máte: hranatý dort s krtečkem v autíčku, včelího medvídka, dort s panenkou a jako nové dorty tady máme kulatý dort se znaky Baníku a Sparty a nakonec krokodýla.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Dorty pro kluky a holkyDorty pro kluky a holky

Dětských dortů je nepřeberné množství a to ať už klasických tvarů a zdobení až po tzv. 3D dorty podle různých námětů. Dorty mohou být zdobeny různými mtivy a figurkami, nebo také samotné dorty mohou být ve tvaru takřka čehokoliv. Pokud zde nenaleznete dort, který by se Vám líbil, můžete mi zaslat Váš návrh a já posoudím, zda-li bych byla shopna takový dort vyrobit.  A schopna jsem skoro všeho ...   :-)))