Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Dorty se sportovní tématilouDorty se sportovní tématilou

Do této kategorie jsem zařadila vše, co by alespoň vzdáleně mohlo "zavánět" sportem.

 • Vše o fotbálku

 • Golfové hřiště

  Na golfovém hřišti jsem nikdy nebyla, takže jsem ho udělala tak, jak si golfové hřiště představuji.   ;-)))

 • Hokejové hřiště

  Další z řádky dortových sportovišť, i s hokejistou ...
 • Tenisový kurt

  Protože byl dělaný dost narychlo, je bez sítě, ta by mi prostě nestačila ztvrdnout ... :-)))

  U druhého dortu jsem již síť zvládla.

 • Dort ve tvaru kulečníku

  Zadání znělo tak, že chtějí dort, na kterém by bylo hodně koulí, takže mě napadl kulečník. No a pro jistotu jsem tam přidala i figurky oslavenců. A i přes tu padesátku na dortu si myslím,že patří spíš mezi dorty dětské ...

 • Tenisová raketa

  Tento dort byl sice upečen pro "staršího" zarytého tenistu, ale myslím si, že se lépe hodí mezi dorty dětské.

 • Dort se snowboardistou

  Hranatý potahovaný dort s horama a figurkou snowboardisty.

 • Dort kulatý s kolem

  Běžný kulatý potahovaný dort zdobený kolem pro náruživého cyklistu.

 • Judisti na tatami

  Jo, jo - Koudelka, STS Chojkovice-Brod, asi nějaký dobrý oddíl ....