Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Dorty vyloženě holčičíDorty vyloženě holčičí

Kategorie dortů, do které by asi "oko" kluka nezabloudilo ani náhodou ...

 • Kabelky - různé, ale vždy 3D :-)))

  Původně byla kabelka jedna, ale líbila se, takže vznikaly další. Tak jsem jim raději udělala samostatnou kategorii.

 • Střevíček pro parádnici

  Pro malou parádnici - nebo že by pro Popelku ... ?

 • Kočárek s miminem

  Stylizovaný 2,5D kočárek i s miminkem ...

 • Dorty s marcipánovými panenkami

  Jedná se o dorty běžných tvarů, většinou částečně potažené, dozdobené marcipánovou figurkou.

 • Klobouky

  Klobouky dělám ve dvou velikostech - větší má průměr asi tak 23 cm, menší asi 15 cm.

 • Panenka

  Opět jeden dort z mých "dortových" začátků - tvar je daný formou, zdobení je dáno pouze fantazií a možnostmi improvizace.

 • Dort s panenkou Barbie

  Jedná se o klasický kulatý korpus, panenka Barbie je opravdová, jenom jsem jí "spíchla" šatičky z marcipánu.

 • Kulatý dort se šminkami

  Potahovaný kulatý dort s marcipánovými šminkami pro malou parádnici...

 • Dort Monster High

  Hranatý dort dozdobený znakem a figurkou "příšerky" Mohster High.

 • Dort kulatý - šperkovnice

  Dort pro malou parádnici.

 • Peřinka

  Jeden ze starších dortů zdobených krémem. Dnes už jsem schopna udělat všechno kromě panenky "jedlé", tzn. vše z marcipánu - krajky, stuhy a veškeré další ozdoby ...