Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Medvídek Pooh nebo-li PůMedvídek Pooh nebo-li Pů

Běžný dorty dozdobené figurkama medvídka Pů a jeho kamarádů i dort ve tvaru samotného Půa.

Samotné figurky

Samotné figurky

Dort s medvídkem Pů 1a

Dort s medvídkem Pů 1a

Dort s medvídkem Pů 1b

Dort s medvídkem Pů 1b

Dort s medvídkem Pů 1c

Dort s medvídkem Pů 1c

Oslík

Oslík

Prasátko

Prasátko

Pooh nebo-li Pů

Pooh nebo-li Pů

Dort s medvídkem Pů 2a

Dort s medvídkem Pů 2a

Dort s medvídkem Pů 3a

Dort s medvídkem Pů 3a

Dort s medvídkem Pů 3b

Dort s medvídkem Pů 3b

Tygřík

Tygřík

Prasátko

Prasátko

Pooh

Pooh

Pooh jako živý

Pooh jako živý