Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Ostatní dětské dortyOstatní dětské dorty

Tady jsem dala dorty, které nelze zařadit do žádné z předchozích kategorií. To ovšem neznamená, že by měly zůstat na okraji zájmu ...

 • Kytara

  Tak toto je můj pokus o kytaru. Nakonec jsem ji sice ještě trochu dovylepšila, ale to už jsem zase nestihla nafotit, takže se budete muset spokojit s těmito obrázky. No a přidala jsem tady i dort zdobený kytarou z marcipánu, neboť sem tak nějak tématicky patří. ;-)))

 • Mandolína kapitána Fracase ...

  ... aneb jak by řekl ten "R..a" z Ostravy - pul dupy na kyju ... :-)))

 • Jednička

  K prvním narozeninám vnoučka mé kolegyně jsem stvořila tuto jedničku s medvídkem. Vzhledem k věku z ní oslavenec asi ještě nic moc neměl, takže nezbývá než věřit, že narozeninovým hostům chutnala. A na závěr nezbývá, než dodat, že dort vážil 2,6 kg.

 • Školní aktovka

  Pro malého školáčka aktovka "k sežrání"      :-)))

 • Dort s legem

  Vzhledem k tomu, že dort byl focen bez blesku, museli jsme fotky trochu uměle zesvětlit, aby na nich vůbec bylo něco vidět.  :-)

 • Dort s figurkou Lego Hero Factory

  Figurka je dělána podle prospektu, snad je to k poznání.

 • Dort nebo hamburger ???

  Nebudu Vás dále napínat - je to dort, který "pouze" vypadá jako hamburger ...

 • 20 věcí

  Jde o běžný čtvercový dort, který zdobí 20 marcipánových "věcí".  Jsou to věci, které provázely mladého muže od jeho dětství po jeho dvacítku ...

 • Chaloupka strýčka Toma

  Chaloupka strýčka Toma může vypadat všelijak, takže pod tímto názvem se může ukrýt cokoliv. Budou zde proto všechny dorty, ketré jakkoliv připomínají chaloupku (domek) a přitom nejdou zařadit do ostatních kateghorií.

 • Dort s myslivcem

  Podle zadání jsem upekla hranatý potahovaný dort s figurkou myslivce...

 • Carcassonne

  Dva vášniví hráči této hry dostali k narozeninám "dvojčata". Jedno mohli sníst a s tím druhým hrát ...

 • Dort "Desítka" se šášulou

  Dvoujdílný dort ve tvaru číslice 10, ozdobený figurkou šášuly.

 • Minecraft

  Dort inspirovaný prastarovu počítačovou hrou "Miny".

 • Hrad s rytířem a drakem

  Hranatý dort ve tvaru hradu se čtyřmi věžemi a figurkami rytíře a draka.

 • Dort se šášulou