Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Postel - 3DPostel - 3D

Poprvé jsem dělala postel jako žertovný svatební dort. Zalíbila se, takže jsem ji zařadila i mezi běžné dorty. Na fotkách je odkryto i něco málo z postupu výroby. Dort je velký 22 x 28 cm a váží cca 3,5 kg.

Postel - výroba 01

Postel - výroba 01

Postel - výroba 02

Postel - výroba 02

Postel - výroba 03

Postel - výroba 03

Postel - výroba 04

Postel - výroba 04

Postel - hotová 01

Postel - hotová 01

Postel - hotová 02

Postel - hotová 02

Postel - hotová 03

Postel - hotová 03

Postel - viz svatební dorty

Postel - viz svatební dorty

Postel 3a

Postel 3a

Postel 3b

Postel 3b

Postel 3c

Postel 3c

Postel 4a

Postel 4a

Postel 4b

Postel 4b

Postel 5a

Postel 5a

Postel 5b

Postel 5b