Aktuality z naší peceAktuality z naší pece

:-)A zase něco nových foteček. Takže jsem opět spáchala: otevřenou knihu, dort s myškou Minnie, kulaté dorty s kopretinami a s delfínky, hranatý dort s důchodkyní z Horní Dolní, dort s hlavou koně, dort se psem, Spongeboba s kamarády, čokoládový dort Paříž a kytaru. Novinky: dort ala Tři sestry, půllitr s pivem a třípatrový bíločervený svatební dort s dortem děkovacím.

 

:-) Máme tady další fotky. Staronové dorty: dvoupatrový čtvercový zelený dort, kulatý Martínkovi, s růží, s růžemi a s pivoňkami, pak něco ke svatbě - svatební knížečky, svatební dort s letadlem, ořechový, s kokosem, déle dort dvojité srdce, medvědí dvojčata pro moje dvojvnoučata, figurky krasobruslařů, minidortíky se smajlíky, dort s promoční čepicí, kulaté dorty - s legem a kytarou, s kačenkoupodkova, kabelka se psem, dále kulatý dort s rybářem, sumec s rybářem, dort s jorkšírem, včelí medvídci, dinosaurus, s ovečkou Timmy, dort ke křtinám, Scooby Doo, přilba pro motorkáře, kulatý dort s autíčky a Furby. Z nových dortů to jsou: dort klasický telefon, svatební minidortíky, Elsa a Olaf z filmu Frozen,  s mažoretkou, gamepad, dort hák k jeřábu, dort s judisty, dort kovbojská bota, dort krabice s uzeninami, lebka, dort pro truhláře, svatební bílo-fialový s děkovacími dorty, dort svatební dvoupatrový zelenohnědý dort, svatební dort na etažéru, dort Škoda 1202 STW, telefonní budka ze seriálu Dr. Who, Twilight saga, mimoň a nakonec první pokus o slaný dort.

 

:-) Ahojky všichni. Tak pro vás mám další kousky mých dortů: dort s Angry birds (akce v Lídlu dělá své), kabelku se psem, dvoupatrový dort s oslavenci i s mírně podroušenými slavícími a nakonec moudrou sovu.

 

 

Starší aktuality jsou pravidelně přesouvány do archivu aktualit.

Myši na bochníku sýraMyši na bochníku sýra

Je to vlastně jen obyčejný kulatý dort potažený marcipánem a dozdobený stádem myší. Ještě lépe by asi vypadal, kdyby ten bochník byl nakrojený, aby se na řezu daly lépe udělat ty ementálské díry. Ale přáním bylo udělat bochník nenakrojený, tak je holt nenakrojený. :-))

Další dorty už jsou dělány i s nakrojením, takže můžete posoudit, která verze je lepší ...

A máme tady další provedení - myši č. 5 a 6 - bochník nakrojený, ale je ponechán i vykrojený kousek.

Myši na bochníku sýra 1a

Myši na bochníku sýra 1a

Myši na bochníku sýra 1b

Myši na bochníku sýra 1b

Myši na bochníku sýra 1c

Myši na bochníku sýra 1c

Myši na nakrojeném bochníku

Myši na nakrojeném bochníku

Další myšky na sýru 2

Další myšky na sýru 2

... a ještě jedny - takže číslo 3 ...

... a ještě jedny - takže číslo 3 ...

A myši č. 4  ...

A myši č. 4 ...

Myši na sýru 5

Myši na sýru 5

... a vzápětí myši č. 6

... a vzápětí myši č. 6

Myši č.7

Myši č.7

... a myši č.8 ...

... a myši č.8 ...

... a máme tady č. 9

... a máme tady č. 9